Využite zľavu 10% s kódom KVIETKY10 na celú našu kvietkovanú kolekciu!
Kód: 249

ZÁHRADA - tyrkysová

€8 €10 Zľava 20 %

Žakárová kuchynská utierka

Kategória: Kuchyňa

Kvalitná kuchynská utierka utkaná z bambusu a bavlny v našom originálnom dizajne Záhrada.
Tento romantický vzor sa skvelo hodí nie len do vidiecky ladených kuchýň, ale určite si nájde miesto aj v kuchyniach s klasickým, moderným, škandinávskym, či vintage štýlom.

Oživte svoju kuchyňu s našou prémiovou kuchynskou utierkou, precízne vyrobenou z kvalitných európskych priadzí, s našim autorským žakárovým vzorom. Náš jedinečný dizajn Záhrada je jemne tkaný pomocou vopred zafarbených priadzí na žakárovom stave. Priadze sú farbené v certifikovanej českej farbiarni. Utierky sú vyrobené v malej textilnej továrni na severe Českej republiky. Udržujte svoju kuchyňu elegantnú a útulnú. Zmes bambusu a bavlny ponúka vynikajúcu savosť, rýchle schnutie a pevnosť, vďaka čomu je ideálna do kuchyne. Žakárové tkanie vytvára obojstranný vzor, ​​ktorý zaisťuje, že každá strana má jedinečný vzhľad. Kuchynská utierka má pútko na zavesenie. Nájdete ju u nás v rôznych farbách a dizajnoch.

Utierky si môžete pekne skombinovať s kuchynskou rukavicou, či chňapkami myškami alebo objednať celú sadu utierok v rovnakom dizajne a rozličných farbách. Prezrite si naše darčekové sady tu:
https://www.2stvory.sk/balicky/

Zloženie : 53% bambus, 47% bavlna
Rozmer približne: 50x70 cm
Spôsob výroby : tkanie žakárovou technikou, strojové šitie
Údržba: prať pri 40°C