Novinka
Kód: 406

Kuchynská zástera KVIETKY (krátka)

€42
Kategória: Kvietky

Pri tvorení strihu tejto zástery sme mysleli na dve veci - eleganciu a praktickosť.
Šírku zástery môžete ľahko nastaviť  viazaním vzadu na páse. To znamená, že si ju môžete prispôsobiť presne podľa vašich preferencií a pohodlia.
Dobre sedí na každú postavu (S-XL).
Zástera je vybavená jedným vreckom, ktoré je ideálne na uchovanie drobných kuchynských pomôcok. Navyše, nezabudli sme na praktický detail - pútko na prevesenie kuchynskej utierky, čo vám umožní mať ju vždy po ruke.
Aby sme zabezpečili jej maximálnu pohodlnosť, má zástera vpredu rázporok, takže vás nijako neobmedzí, ani keď si potrebujete v kuchyni čupnúť.
Nech už pripravujete svoje obľúbené jedlo alebo hostíte celú rodinu a priateľov, v tejto kuchynskej zástere to bude štýlovo a pohodlne zároveň.

Látka na kuchynské zástery bola precízne vyrobená z kvalitných európskych priadzí, s našim autorským žakárovým vzorom. Dizajn Kvietky je jemne tkaný pomocou vopred zafarbených priadzí na žakárovom stave. Všetky priadze sú farbené v certifikovanej českej farbiarni. Naše látky sú vyrobené v malej textilnej továrni v Českej republike. Zmes ľanu a bavlny ponúka vynikajúcu pevnosť, savosť a rýchle schnutie, vďaka čomu je ideálna do kuchyne. 
Žakárové tkanie vytvára obojstranný vzor, ​​ktorý zaisťuje, že každá strana tkaniny má jedinečný vzhľad.

Pokiaľ vami zvolená farba nie je skladom, ušijeme ju pre vás do 2 týždňov.